Szkolenie z 80% dopłatą!

Masz dość płacenia za reklamy, które nie działają?

Widzisz jak konkurencja się rozwija?

Pora zacząć działać!

Tym bardziej, że teraz możesz przeszkolić siebie i swój zespół za ułamek rynkowej ceny!

Chcesz takie wyniki?

Liczby poniżej to efekty kampanii przeprowadzonych dla moich Klientów. Podczas szkolenia pokażę Ci jak je osiągnąłem oraz jak sprawić, żeby Twoje wyniki były równie świetne!

9Produkt za 200 000 zł

9652 kontakty do klientów

9Koszt za kontakt = 1-3 zł

9Roczny kurs za 2 500 zł

9Koszt pozyskania klienta = 25 zł

9Zwrot z reklam = 10 000%

9884 pozyskane kontakty 

9Koszt za kontakt <10 zł

9Zebrane ponad 1 000 000 zł

Podobnych efektów mam znacznie więcej i chętnie Ci je pokażę!

Czego nauczysz się na szkoleniu?

Oferta

Marketing jest tak dobry, jak Twoja oferta. Dlatego na początek poszukamy tego, co wyróżnia Ciebie na tle rynku. Przeanalizujemy również działania reklamowe innych firm z Twojej branży i zaplanujemy lepszy plan działania.

Moje doświadczenie pokazuje, że zawsze jest to możliwe – niezależnie od tego, jak mocna jest konkurencja!

Lejki sprzedażowe

80% transakcji kończy się zakupem dopiero po 5-12 kontaktach z marką.

Dlatego przygotujemy lejek sprzedażowy, w którym będziemy prowadzić „za rękę” Twoich klientów – od pierwszego kontaktu, przez budowanie zaufania do marki, aż po dokonanie zakupu.

W ten sposób przyciągniemy zarówno tych klientów, którzy są gotowi do zakupu tu i teraz, jak i tych, którzy potrzebują czasu do namysłu. To z kolei wpłynie na stabilność Twojej firmy.

Copywriting

„Ludzie zapomną, co powiedziałeś. Ludzie zapomną, co zrobiłeś. Ale nigdy nie zapomną, jak się dzięki Tobie poczuli.”

Teksty potrzebne są wszędzie – reklamy, strona internetowa, oferta itd. Nauczę Cię pisać tak, żeby opisy Twojego produktu zostały w pamięci klientów na długo.

Dobra wiadomość jest taka, że nie musisz być copywriterem, żeby tworzyć teksty, które sprzedają. Wystarczy, że poznasz kilka kluczowych zasad i zaczniesz je stosować.

Grafiki

Podobno każdego dnia przewijamy social media na taką długość, jaką wysokość ma wieża Eiffla czyli 300 metrów!

Zadaniem grafiki jest wyrwać odbiorców z tego transu. Na konkretnych przykładach pokażę Ci, jakie grafiki osiągają ten cel oraz jak je przygotować – i to bez znajomości zaawansowanych programów graficznych.

Reklamy

Mamy grafiki, mamy teksty i mamy strategię, więc pora pokazać je światu! Zaczniemy od nauki skutecznych reklam na Facebooku.

Mimo różnych opinii na tym portalu, moje doświadczenia pokazują, że niezależnie od branży, właśnie tutaj znajdziemy najwięcej klientów i to najniższym kosztem.

Razem przejdziemy przez najważniejsze elementy jak dopasowanie celu reklamowego do naszej strategii, wybór odpowiedniej grupy odbiorców czy analizę statystyk.

Bonusy

Elementy powyżej są uniwersalne i przydadzą się w każdej firmie. Ale ile branż, tyle możliwych strategii.

Dlatego dodatkowo pokażę Ci jeszcze inne, dodatkowe strategie, które sprawdzą się w Twoim przypadku.

Przykładowo użycie mailingu, oferty PDF czy innych systemów reklamowych (LinkedIn, Google, TikTok itd.)

Cel jest jeden – musisz mieć wyniki!

„Fachowa wiedza Damiana, ale też pomysły, sprawdziły się bardzo dobrze w moim przypadku. (…)

Poza tym cała współpraca przebiegła w bardzo sympatycznej atmosferze. Jak najbardziej polecam Damiana jako specjalistę do spraw reklamy.”

Marta Kaim

„Damian stworzył kampanię na Facebooku, która w bardzo krótkim czasie i niskim nakładem kosztów przyniosła bardzo fajne efekty. (…)

Damian pokazał nam co możemy zrobić, żeby było jeszcze lepiej. Z całego serca polecam. ”

Paweł Piotrowski

I to wszystko za 700zł!

 Dlaczego tak tanio?

Całe szkolenie kosztuje 3 500 zł za osobę. Jednak Ty możesz skorzystać z 80% dopłaty, dzięki czemu zapłacisz tylko ułamek pełnej kwoty.

Ta kwota to inwestycja, która zwróci się już przy pierwszych kilku-kilkunastu klientach. A jednak raz zdobyte umiejętności zostaną na zawsze!

Kim jestem?

Nazywam się Damian Krażewski i już od ponad10 lat mój świat kręci się wokół marketingu. Łączę teorię z praktyką – z jednej sam prowadzę kampanie reklamowe na zlecenie, a z drugiej dzielę się swoją wiedzą na szkoleniach.

Prowadziłem działania na dziesiątkach fanpage’y i kont reklamowych. Dokładna ich liczba stale się zmienia, ale obok możesz zobaczyć jak wygląda lista fanpage’y, do których mam dostęp.

W zakresie dotacji współpracuję z firmą Fundusze Wsparcia, która ma ponad 1 500 pozytywnych opinii w Bazie Usług Rozwojowych. To oni są gwarantem tego, że za rozwój swojej firmy zapłacisz minimalne kwoty.

Z kolei moją działalność szkoleniową (tylko z ostatniego roku) najlepiej opiszą liczby poniżej!

 

Przeszkolone firmy

Godzin szkoleniowych

Różne branże

Co dalej?

Zanim zdecydujesz się na zakup szkolenia, porozmawiajmy! Opowiem Ci co konkretnie mogę zrobić dla Twojej firmy oraz jak działają wspomniane dopłaty. Dopiero jeśli wtedy uznasz, że to coś dla Ciebie, będziemy działać dalej.

Brzmi fair?

W takim razie wypełnij formularz zanim skończy się nabór!

 

2 + 1 =