partnerzy

Grupa SJS S.A. realizuje projekty dla takich marek jak Szkoła Jazdy Subaru, Driving Experience, SJS Driving Academy oraz AMG Driving Academy.

Grupa SJS S.A. jest liderem w organizacji eventów motoryzacyjnych dla firm, a zarazem najstarszą markową szkołą doskonalenia techniki jazdy w Polsce, działającą nieprzerwanie od 1997r.

Atutem firmy obok ogromnego doświadczenia i własnej floty samochodów sportowych jest kadra wysoko wyspecjalizowanych instruktorów.

Wspólnie należymy do współpracującej grupy firm wchodzącej w skład Klastra Innowacji DMT.

www.sjs.pl

Eventivo jest członkiem DMT Klaster Innowacji – złożonej struktury wielu samodzielnych spółek, nastawionych na innowacje, opartej o współpracę i wzajemną pomoc.

W Klastrze wykorzystujemy naszą energię do tworzenia i dostarczania innowacji ważnych biznesowo i społecznie. Chcemy tworzyć rzeczy ważne, istotne i ciekawe. Uważamy, że prawdziwy rozwój to nie wymyślanie kolejnych, mniej czy bardziej, użytecznych gadżetów lecz tworzenie idei realnie i istotnie poprawiających jakość i komfort życia.

Możemy być dumni z faktu, że nie tylko jesteśmy twórcami takich innowacji, ale przede wszystkim, że potrafimy je wdrażać tak, by były powszechnie dostępne. Innovations that work.

www.dmt.com.pl

Agencja Promocji i Public Relations, odpowiedzialna za tworzenie i realizacje kampanii promocyjnych. Zakres działań agencji obejmuje m.in: budowanie strategii komunikacji (Media Relations, Social Media, PR produktowy i wizerunkowy marki, Strategie CSR, Investor Relations), branding i rebranding, kreacje ATL i BTL, projektowanie graficzne i produkcja (corporate identity, opakowania,gadżety, P.O.S.). Planowanie i zakup mediów (prasa, internet, radio, TV, outdoor), Kampanie AdWords – status Partnera Google.

www.omnipro.pl

Pracownia niestandardowych upominków firmowych, indywidualnie projektowanych ze szkła, metalu, tkaniny czy kartonu.

www.looksfera.pl

Porozmawiajmy o

Twoim evencie!

+48 12 349 67 97 wew. 320

biuro@eventivo.pl